İletişim

Size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için önerilerinizi ve genel şikayetlerinizi destek@bukimlan.com adresine gönderebilirsiniz.

Spesifik bir postu şikayet etmek için ise postların sağ üstündeki “…” ikonunu tıklayarak “Şikayet Et” seçmeniz ve ilgili seçeneği belirtmeniz gerekmektedir.

Sorularınızı önce Sıkça Sorulan Sorular’da arayınız, bulamazsanız destek@bukimlan.com adresine gönderebilirsiniz. Sorularınıza SSS'te cevap verildiyse, size dönüş yapılmayacağını bilmenizi isteriz.

Tarafımıza gönderdiğiniz mesajların gizli veya kişiye özel yazışma hükmünde olmadığını belirtmek isteriz. Bukimlan.com dilerse bu mesajları gönderene ilişkin ad, soyad ve elektronik posta adresi de dâhil olmak üzere konuyu takip eden birimlerine, varsa konunun ilgilisi yazara ve gerekli gördüğü sair kişi veya adli mercilere iletebilir. Bukimlan.com gerekli gördüğü takdirde, kendisine ulaşan mesajların metnini kısmen veya tamamen, göndericinin adıyla soyadını da belirterek ilgili gördüğü sayfada yayınlayabilir.

Şikâyetinizin yukarıdaki işlemlere tabi olmasını istemiyorsanız, şikâyetinize not eklemeyebilirsiniz. Bir yazının veya başlığın şikâyet edilmesi için mesajınızın metin içermesi zorunlu değildir. Metin içermeyen şikâyetler de aynı şekilde incelemeye alınmaktadır. Şikâyetler dışındaki mesajlaşmalarda ise gizlilik garantisi verebileceğimiz bir seçenek bulunmamaktadır.

Reklam

Bukimlan.com’da özel projeler gerçekleştirmek, mobil, online video, native, display reklam alanlarında yer almak için destek@bukimlan.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.